Szampony specjalistyczne i ochronne


Szampony Nano Glass Membrane to zaawansowane technologicznie i wysokowydajne preparaty do czyszczenia oraz pielęgnacji Twojego samochodu. Wszystkie nasze produkty są naturalne i bezpieczne dla środowiska.

Szampony

SH PROTECT Szampon myjąco-pielęgnacyjny

Szampon, który nie tylko doskonale myje Twój samochód, ale jednocześnie go pielęgnuje i zabezpiecza. Posiada neutralne PH 7. Idealny do konserwacji powłok ochronnych. Nadaje lakierowi gładkość i pozostawia olśniewający, głęboki połysk. Idealny szampon do codziennej pielęgnacji każdego samochodu.

szampon SH ION
SH ION Jonowy szampon odtłuszczający

Profesjonalny szampon odtłuszczający. Swoją skuteczność zawdzięcza aktywnym jonom, które silnie przyciągają brud, wydobywając go z porów i mikroporów. Posiada neutralne PH7 i jest bezpieczny dla powłok ochronnych. Zapewnia głębokie oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni. Idealny jako wstęp do zabiegów detailngowych.

Szampon sh strong
SH STRONG Szampon alkaliczny do silnych zabrudzeń

Specjalistyczny szampon w formie koncentratu. Usuwa silne i tłuste zabrudzenia, pozostałości po owadach, resztkach smoły, olejach,  sokach z drzew. Nadaje się do głębokiego oczyszczania, a jego skuteczność potwierdzi się również przy oczyszczaniu komór silnikowych i felg. Można stosować na karoserię i tworzywa sztuczne.
Posiada alkaliczny odczyn, dlatego nie należy używać go w przypadku posiadania powłoki ochronnej.

Popularne pytania

Jak najbardziej tak. SH Protect to zaawansowany szampon, który głęboko oczyszcza,  co w przypadku innych powłok, np. ceramicznych, pozwala odetkać pory. Jednocześnie pozostawia głęboki blask i wzmacnia efekt hydrofobowy poprzez wygładzanie powierzchni. To idealny szampon do codziennej pielęgnacji, pozostawiający niecodzienne efekty.

Szampon SH Protect i SH ION rozcieńczamy w stosunku 1:30.
Szampon SH Strong w zależności od stopnia zabrudzeń:
• 1:1 komory silnikowe (PH 12)
• 1:4 bardzo silne/tłuste zabrudzenia (PH 11)
• 1:9 silne zabrudzenia (PH 10)