Nabłyszczenie i pielęgnacja opon


Kiedy chcesz, aby Twój samochód wyglądał olśniewająco, nie możesz zapomnieć o żadnym szczególe.
System nabłyszczania i pielęgnacji opon Nano Glass Membrane pozwoli Ci pozwoli Ci osiągnąć niesamowity wygląd również w tym detalu.

Efekt utrzymujący się nawet 4 miesiące

Nano Glass OP to wieloskładnikowy system, długotrwale pielęgnujący i nabłyszczający opony.  Zaawansowany skład sprawia, że ochrona i świetny wygląd będą utrzymywać się nawet 4 miesiące.

System nabłyszczania i pielęgnacji opon Nano Glass w pigułce:
  • Niezwykle trwały efekt, utrzymujący się aż 4 miesiące
  • Wydobywa głębie i delikatnie nabłyszcza, nadając oponie "mokry wygląd"
  • Wydłuża żywotność opon chroniąc przez parcieniem i pękaniem
  • Ułatwia czyszczenie i odśnieżanie,
  • Ogranicza przywieranie brudu

Popularne pytania

Zasadnicza różnica polega na tym, że Nano Glass OP to nie preparat, a cały wieloskładnikowy system pielęgnacji i nabłyszczania. Dzięki temu wnika głęboko w gumę, dając długotrwały efekt.

Nie, wszystko co niezbędne zawarte jest w zestawie, a preparaty są odpowiednio odmierzone – wystarczy je zmieszać tuż przed nałożeniem.

Tak, jednak zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usług Autoryzowanego Salonu Nano Glass. Technicy posiadają odpowiednie doświadczenie, co gwarantuje precyzyjne nałożenie systemu i najlepszy efekt. 

Jeżeli jednak decydujesz się na samodzielne nałożenie, koniecznie pamiętaj o ochronie dłoni – ubierz rękawiczki nitrylowe i, że przy nieuważnej aplikacji, Nano Glass OP może zabarwić felgi .