Korekta lakieru. Pasty i pady polerskie


pasty polerskie nano glass

W Nano Glass wierzymy, że każdy samochód zasługuje na wyjątkowe traktowanie, dlatego do korekty lakieru, wykorzystujemy dedykowane japońskie pady i pasty polerskie. Pozwala nam to osiągnąć spektakularne efekty, bez nadmiernego osłabiania i zmniejszania grubości lakieru.

W procesie nakładania powłoki Nano Glass Membrane wykonujemy jednoetapową korektę lakieru specjalistycznymi pastami finishowymi. Co wyjątkowe, używane przez nas pasty są dedykowane do koloru lakieru i posiadają składniki aktywne. Pozwala nam to nie tylko pozbyć się powierzchownych niedoskonałości, ale również wyciągnąć głębię lakieru i podbić naturalny kolor samochodu.

Dla samochodów używanych, zalecamy wykonanie głębszej korekty lakieru. To skomplikowany i wieloetapowy proces w którym wykorzystujemy precyzyjnie opracowaną kombinację past i padów polerskich. Wyznajemy japońską filozofię szczególnej dbałości o samochód, dzięki temu renowacja jest delikatna i bezpieczna dla lakieru, a rysy są usuwane ze szczególną ostrożnością tak, aby minimalnie naruszać powierzchnię.

Japońskie Pasty Polerskie Nano Glass

Pasta FF Colour
FF COLOUR Pasta finishowa

FF Colour to aktywna pasta finishowa, dedykowana do lakierów jasnych lub o intensywnych barwach. Pasta dzięki aktywnym składnikom wydobywa głębię i podbija kolor lakieru sprawiając, że jego barwa jest intensywniejsza. Używana każdorazowo w procesie nakładania powłoki Nano Glass Membrane. Pozwala pozbyć się płytkich niedoskonałości lakieru i jest jednocześnie aktywatorem w procesie płomieniowania. Szybko się wypracowuje i daje niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu nie nadwyręża i nie osłabia lakieru.

Pasta FF Black
FF BLACK Pasta finishowa​

FF Black to aktywna pasta finishowa, dedykowana do lakierów czarnych lub o ciemnych odcieniach. Pasta dzięki aktywnym składnikom wydobywa nieprzeniknioną głębię i intensywność ciemnego koloru. Używana każdorazowo w procesie nakładania powłoki Nano Glass Membrane. Pozwala pozbyć się płytkich niedoskonałości lakieru i jest jednocześnie aktywatorem w procesie płomieniowania. Szybko się wypracowuje i daje niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu nie nadwyręża i nie osłabia lakieru.

Pasta PP Normal
PP NORMAL Pasta polerska

PP Normal to aktywna, powierzchniowo czynna pasta polerska średniej gradacji. Służy do wycinania rys i poważniejszych niedoskonałości lakieru. Przed polerowaniem, rozprowadzamy pastę i pozostawiamy na kilkanaście sekund w celu uaktywnienia substancji powierzchniowo czynnych. Pasta szybko się wypracowuje i daje doskonałe efekty bez zbędnego osłabiania lakieru.

Pasta PP Strong
PP STRONG Pasta polerska

PP Strong to aktywna, powierzchniowo czynna pasta mocno ścierna. Służy do wycinania głębokich rys i najpoważniejszych niedoskonałości lakieru. Przed polerowaniem, rozprowadzamy pastę i pozostawiamy na kilkanaście sekund w celu uaktywnienia substancji powierzchniowo czynnych. Pasta szybko się wypracowuje i daje doskonałe efekty bez zbędnego osłabiania lakieru.

Pasta PK Korekcyjna
PK Pasta korekcyjna

Pasta PK to zupełnie nowe podejście do korekty najgłębszych zarysowań, zgodne z naszymi zasadami maksymalnej ochrony lakieru. Pasta korekcyjna Nano Glass PK posiada wyjątkowy skład pozwalający nam zasklepiać najpoważniejsze zarysowania, zamiast je głęboko wycinać – co zawsze wiązałoby się z ubytkiem dla lakieru. Podczas pracy z pastą korekcyjną PK wykorzystujemy dedykowany pad polerski (buff) podgrzewający i aktywujący składniki pasty. Po całym procesie korekty, ubytek jest chroniony przez szklaną powłokę Nano Glass Membrane.