Zostań partnerem

ZOSTAŃ
PARTNEREM

Dołącz do sieci profesjonalistów,
dbających o piękno samochodów.
Zostań Autoryzowanym Salonem Nano Glass Membrane.

about-2
Bo wyjątkowy produkt - wymaga wyjątkowego podejścia

W Nano Glass zdajemy sobie sprawę, że na tak konkurencyjnym rynku doskonały produkt – to nie wszystko. Z całych sił wierzymy, że gwarancją sukcesu jest silna i profesjonalna sieć dystrybucji.

Dlatego też, nasz produkt chcielibyśmy powierzyć najlepszym – a w zamian za zaufanie jakim nas Państwo obdarzą, zaoferować niespotykane warunki współpracy. 

Nano Glass Membrane jest produktem wyłącznie do zastosowań profesjonalnych, a do jego aplikacji niezbędna jest maszyna Gas Glass Primer. Dzięki temu ani preparat, ani technologia, nigdy nie będą dostępne poza zamkniętą siecią zaufanych partnerów. 
Niesie to za sobą szereg korzyści – takich jak te wymienione poniżej.

Mamy pewność, że ten model współpracy zapewni nie tylko wysoką dochodowość, lecz również stabilność i szansę rozwoju. Dlatego  też wierzymy, że zechcą być Państwo częścią tej wyjątkowej sieci sprzedaży.

Korzyści dla partnerów

Terytorialność

Przyjęty zrównoważony model rozwoju sieci sprzedaży oraz niedostępność produktu na wolnym rynku zapewniają wyłączność terytorialną, brak wewnętrznej konkurencji i walki cenowej.

Innowacyjność

Nano Glass Membrane to zupełnie inne, świeże, a jednocześnie zdecydowanie bardziej zaawansowane podejście do powłok ochronnych. Nada Państwa warsztatowi prestiżu, a także zapewni alternatywny dochód.

Usługi dodatkowe

Partnerzy zyskują możliwość wykonywania szeregu usług dodatkowych takich jak powłoki antybakteryjne oparte na tlenkach tytanu czy konserwacji powłok klientów.

Dochodowość

Chronimy cenę detaliczną usługi, gwarantując jej wysoką rentowność. Zarówno partnerzy jak i klienci cenią lojalizację oraz najwyższy poziom obsługi. Dlatego są kierowani do salonów w których wykonali powłokę, celem konserwacji oraz zakupu usług dodatkowych.

Wsparcie i szkolenie

Dla każdego partnera zapewniamy szkolenie wstępne, a następnie, przez cały okres współpracy, wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Ponadto, zupełnie bezpłatnie zapewnimy, szytą na miarę wizualizację salonu, branding i materiały promocyjne.

Doświadczenie

Produkty Nano Glass to japońska technologia rozwijana od ponad 15 lat, którą posługują się nimi topowe studia detailingowe w Azji. Teraz wyjątkowa technologia powłok szklanych aplikowanych za pomocą Flame Technology dostępna jest również w Polsce.

Skontaktuj się z nami

Jest nam niezwykle miło, że są Państwo zainteresowani współpracą z nami.
Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe (postaramy się jeszcze przed poranną kawą).

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 531 590 150

Logo Nano Glass