Szyby hydrofobowe


Nano Glass Membrane to najbardziej zaawansowany system hydrofobizacji szyb. 

Efekt hydrofobowy, zwany “niewidzialną wycieraczką”  polega na spektakularnym odpychaniu wody. W czasie deszczu woda nie zasłania szyby płaszczem lecz łączy się w krople i strugi, po czym jest natychmiast usuwana. 

Aplikacja powłoki hydrofobowej na szyby to odczuwalna poprawa wygody w codziennym użytkowaniu samochodu oraz wzrost bezpieczeństwa podróżowania w każdych warunkach: w deszczu dzięki błyskawicznemu odprowadzaniu wody oraz w słońcu dzięki efektowi polaryzacji.

Cały proces zabezpieczenia szyb i nadania im hydrofobowości powłoką Nano Glass Membrana , składa się aż z pięciu precyzyjnie dobranych etapów. Właśnie dzięki tak starannemu podejściu i opatentowanej nanotechnologii, spektakularny efekt hydrofobowy będzie utrzymywał się nie krócej niż rok czasu na szybie przedniej i dwa lata na szybach bocznych.

System hydrofobizacji szyb Nano Glass w pigułce:
  • Niezwykle wysoki kąt zwilżenia kropli wynoszący 110 stopni
  • Krople spadają już przy prędkości 60 km/h
  • Mniejsze przyjmowanie zabrudzeń i efekt samoczyszczący szyb
  • Polaryzacja światła - mniej oślepień i niebezpiecznych odbić
  • Łatwiejsze odśnieżanie i odmrażanie szyb dzięki gładkiej powierzchni

Poznaj również nasz katalog korzyści i przekonaj się jak wiele zyskujesz stosując powłoki Nano Glass.

Zobacz na filmie spektakularne efekty systemu hydrofobizacji szyb Nano Glass

Popularne pytania

Tak, zgodnie z naszą zasadą: wszystko w jednym pakiecie, zajmiemy się Twoim autem kompleksowo i zostanie wykonana hydrofobizacja szyb: zarówno przedniej, jak i wszystkich bocznych.

Tak. Spektakularny efekt hydrofobowy oraz polaryzacja promieni słonecznych na przedniej szybie, będą z pełną skutecznością utrzymywać się około jednego roku. Zalecane jest zatem, aby podczas pielęgnacji samochodu w autoryzowanym salonie Nano Glass Membrane, odświeżyć działanie powłoki hydrofobowej. Zapytaj w swoim salonie o aktualne promocje dla stałych klientów.