Powłoka szklana NG7


Innowacyjna powłoka - inna niż wszystkie z gwarancją na 10 lat

Nano Glass 7 to innowacyjna powłoka szklana zawierająca 99,9% krzemu, nakładana dzięki adhezji wywołanej przez proces płomieniowania Flame Technology

Powłoka szklana NG7 to niespotykane dotąd wydobycie głębi koloru, blask oraz wyróżniający efekt szwajcarskiego szkła. 

SPRAWDŹ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZASTOSOWANIA
NANO GLASS 7

Zastosowanie najbardziej zaawansowanej powłoki Nano Glass 7 to szereg korzyści dla Twojego samochodu, od fantastycznego wyglądu zaczynając, poprzez wygodę użytkowania i łatwość czyszczenia, zabezpieczenie karoserii, na poprawie bezpieczeństwa kończąc.

i przekonaj się jak wiele zyskujesz stosując powłokę Nano Glass Membrane.

CO WYRÓŻNIA POWŁOKĘ NG7?

Chronimy cały Twój samochód

Powłoka szklana NG7 to przełomowa technologia ochrony Twojego samochodu. Dzięki procesowi Flame Technology, ta sama – niezwykle skuteczna powłoka, nakłada jest na wszystkie elementy Twojego samochodu:

  • Lakier na całej powierzchni
  • Powierzchnie chromowane i niklowane takie jak: maskownica chłodnicy, dekoracyjne ramki okien, zamki, loga i oznaczenia producenta
  • Twarde tworzywa sztuczne takie jak: osłony nadkoli, maskownice chłodnicy, zderzaki, słupki, ramki okien
  • Reflektory
  • Felgi

Jednocześnie w ramach usługi zostanie wykonana hydrofobizacja i zabezpieczenie wszystkich szyb.
Nano Glass Membrane kompleksowo zabezpiecza cały Twój samochód, a nie wyłącznie elementy malowane.

Gwarancja na 10 lat i brak obowiązku płatnego odświeżania powłoki

Powłoka NG7 to najtrwalsze rozwiązanie dostępne na rynku, czego potwierdzeniem jest 10 letnia gwarancja. Dodatkowo w okresie gwarancji nie są wymagane żadne płatne odświeżenia czy uzupełnienia powłoki. W ten sposób oszczędzasz pieniądze – aplikujesz raz i korzystasz cały czas bez dodatkowych kosztów. Samo dbanie o powłokę, nie różni się od dbania o lakier samochodowy, a dzięki ochronnym właściwościom, pielęgnacja może odbywać się rzadziej.

Najszybszy czas aplikacji - Twoje auto gotowe w kilka godzin

Dzięki Nano Glass Membrane, położenie powłoki ochronnej nie musi wiązać się z rozłąką z samochodem na kilka dni. Innowacyjna technologia Flame Technology, opatentowany system nakładania oraz wykwalifikowani technicy autoryzowanych salonów sprawiają, że cały proces z zachowaniem największej staranności i dbałości o detale zajmuje zaledwie kilka godzin. 
Powłoka NG7 przywiera do lakieru dzięki adhezji – szybko i jednocześnie skutecznie i szczelnie, bez ryzyka powstania porów i mikroporów. Nie jest więc konieczne utwardzanie przez wygrzewanie lub wielogodzinne schnięcie. Ponadto dzięki uzupełniającym właściwościom opatentowanego procesu: aktywatora i Flame Technology, nie jest koniecznie nakładanie wielu warstw powłoki – niezwykły efekt i wszystkie właściwości uzyskujemy już jedną aplikacją.

Naturalność i ekologia - brak żrącej chemii wymaganej do integracji z lakierem

Powłoki Nano Glass Membrane są w pełni naturalne i bezpieczne dla środowiska. Jako że do aplikacji wykorzystujemy niezwykle silną adhezję wytworzoną podczas procesu płomieniowania, NG7 nie musi zawierać żadnej żrącej chemii potrzebnej do integracji z lakierem – tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych powłok.
Ponadto powłoki Nano Glass Membrane nie zawierają żadnych Lotnych Związków Organicznych (V.O.C), które są źródłem zanieczyszczeń środowiska, a znaczna część z nich jest rakotwórcza.